D. Vella in 2014
| Full name | Dunstan Vella |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Malta |
| Club | Hibernians |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
D. Vella 2014 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 3 |
| Goals | 0 |
| Full name | Dunstan Vella |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Malta |
| Club | Hibernians |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 3 |
| Goals | 0 |