D. Sia in 2023
| Full name | Dylan Sia |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | France |
| Club | Montpellier II |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Dylan Sia |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | France |
| Club | Montpellier II |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |