D. Rudyk in 2018
| Full name | Dmytro Rudyk |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Oleksandria |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
D. Rudyk 2018 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Dmytro Rudyk |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Oleksandria |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |