D. Rodin in 2019
| Full name | Daniil Rodin |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | Mashuk-KMV |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
D. Rodin 2019 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 11 |
| Goals | 0 |
| Full name | Daniil Rodin |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | Mashuk-KMV |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 11 |
| Goals | 0 |