David Rabadán in 2025
| Full name | David Rabadán |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Spain |
| Club | Ourense CF |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
David Rabadán 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | David Rabadán |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Spain |
| Club | Ourense CF |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |