D. Poloskov in 2024
| Full name | Dmitri Poloskov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Kirov |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
D. Poloskov 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Dmitri Poloskov |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Kirov |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |