D. Pavlov in 2024
| Full name | Dmitri Pavlov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Torpedo Miass |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
D. Pavlov 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Dmitri Pavlov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Torpedo Miass |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |