D. Paljic in 2007
| Full name | Dragan Paljic |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Germany |
| Club | 1899 Hoffenheim |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
D. Paljic 2007 Appearances
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 1 |
| Full name | Dragan Paljic |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Germany |
| Club | 1899 Hoffenheim |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 69 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 19 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | |
| Substituted | |
| Minutes | |
| Goals | 1 |