D. Mujiri in 2014
| Full name | Davit Mujiri |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Georgia |
| Club | 35-e Skola |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
D. Mujiri 2014 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 73 |
| Goals | 0 |
| Full name | Davit Mujiri |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Georgia |
| Club | 35-e Skola |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 73 |
| Goals | 0 |