D. Lück in 2011
| Full name | Daniel Lück |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hoffenheim II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
D. Lück 2011 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 806 |
| Goals | 0 |
| Full name | Daniel Lück |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hoffenheim II |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 189 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 806 |
| Goals | 0 |