D. López in 2024
| Full name | Douglas Andrey López Araya |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Costa Rica |
| Club | Costa Rica |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Douglas Andrey López Araya |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Costa Rica |
| Club | Costa Rica |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |