D. Konovalov in 2024
| Full name | Daniil Konovalov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Vladivostok |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
D. Konovalov 2024 Appearances
Other Seasons
| Full name | Daniil Konovalov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dinamo Vladivostok |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |