D. Koita in 2017
| Full name | Djegui Koita |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Mali |
| Club | Guingamp II |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
D. Koita 2017 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 810 |
| Goals | 0 |
| Full name | Djegui Koita |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Mali |
| Club | Guingamp II |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 9 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 810 |
| Goals | 0 |