D. Kalayda in 2023
| Full name | Dmitri Kalayda |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Nizhny Novgorod |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Dmitri Kalayda |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Russia |
| Club | Nizhny Novgorod |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |