D. Jan in 2018
| Full name | Dor Jan |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Israel |
| Club | Bnei Yehuda |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
D. Jan 2018 Appearances
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 26 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 972 |
| Goals | 7 |
| Full name | Dor Jan |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Israel |
| Club | Bnei Yehuda |
| Position | Attacker |
| Height | 181 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 33 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 26 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 972 |
| Goals | 7 |