D. Hodges in 2023
| Full name | Devonte Hodges |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Jamaica |
| Club | Dunbeholden |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Devonte Hodges |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Jamaica |
| Club | Dunbeholden |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |