D. González in 2023
| Full name | Diego Fabián González |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Union Santa Fe |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Diego Fabián González |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Union Santa Fe |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |