D. González in 2013
| Full name | David González |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Servette FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 181 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | David González |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Servette FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 181 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |