D. Fomin in 2012
| Full name | Denis Fomin |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Russia |
| Club | Tekstilshchik |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
D. Fomin 2012 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 704 |
| Goals | 0 |
| Full name | Denis Fomin |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Russia |
| Club | Tekstilshchik |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 704 |
| Goals | 0 |