D. Arnaud in 2013
| Full name | Davy Arnaud |
|---|---|
| Age | 39 |
| Nationality | USA |
| Club | CF Montreal |
| Position | |
| Height | 180 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
D. Arnaud 2013 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 153 |
| Goals | 0 |
| Full name | Davy Arnaud |
|---|---|
| Age | 39 |
| Nationality | USA |
| Club | CF Montreal |
| Position | |
| Height | 180 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 153 |
| Goals | 0 |