Cleyson Araujo da Silva in 2025
| Full name | Cleyson Araujo da Silva |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Rio Branco |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Cleyson Araujo da Silva |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Rio Branco |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |