Choi Jae-Hyeon in 2023
| Full name | Jae-Hyeon Choi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Daejeon Citizen |
| Position | Midfielder |
| Height | 184 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jae-Hyeon Choi |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Daejeon Citizen |
| Position | Midfielder |
| Height | 184 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |