Waldir Roque da Silva Neto in 2025
| Full name | Waldir Roque da Silva Neto |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Operario Ferroviario |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Waldir Roque da Silva Neto |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Operario Ferroviario |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |