Carlos Daniel in 2021
| Full name | Carlos Daniel de Medeiros Silva |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Atletico-MG |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Carlos Daniel de Medeiros Silva |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Atletico-MG |
| Position | Defender |
| Height | 173 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |