Carl Wede in 2011
| Full name | Carl Wede |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Sweden |
| Club | IF elfsborg |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Carl Wede 2011 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 12 |
| Goals | 0 |
| Full name | Carl Wede |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | Sweden |
| Club | IF elfsborg |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 12 |
| Goals | 0 |