Cao Van Bình in 2022
| Full name | Van Bình Cao |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Vietnam U23 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
Cao Van Bình 2022 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | |
| Minutes | 549 |
| Full name | Van Bình Cao |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Vietnam U23 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | |
| Minutes | 549 |