C. Sangdech in 2022
| Full name | Chanachai Sangdech |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Lopburi City |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
C. Sangdech 2022 Appearances
Other Seasons
| Full name | Chanachai Sangdech |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Lopburi City |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 170 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |