C. Reher in 2023
| Full name | Chris Reher |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Germany |
| Club | BFC Dynamo |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
C. Reher 2023 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 630 |
| Goals | 0 |
| Full name | Chris Reher |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Germany |
| Club | BFC Dynamo |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 630 |
| Goals | 0 |