C. Mora in 2022
| Full name | Christian Mora |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Italy |
| Club | Robur Siena |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
C. Mora 2022 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 44 |
| Goals | 0 |
| Full name | Christian Mora |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Italy |
| Club | Robur Siena |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 44 |
| Goals | 0 |