C. Fiskerstrand in 2013
| Full name | Cecilie Hauståker Fiskerstrand |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Norway |
| Club | Norway U19 W |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 174 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |
C. Fiskerstrand 2013 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |