C. Fernandes in 2020
| Full name | Charlotte Fernandes |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | France |
| Club | FC Fleury 91 W |
| Position | Defender |
| Height | 167 cm |
| Weight | 56 kg |
| Currently Injured | No |
C. Fernandes 2020 Appearances
| Appearances | 18 |
|---|---|
| Starts | 17 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1522 |
| Goals | 0 |