C. Farren in 2022
| Full name | Cathal Farren |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Ballyclare Comrades |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Cathal Farren |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Ballyclare Comrades |
| Position | Midfielder |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |