C. Egbutudike in 2023
| Full name | Christian Mmaduka Egbutudike |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Caracas FC |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Christian Mmaduka Egbutudike |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Caracas FC |
| Position | Attacker |
| Height | 178 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |