A. Bykov in 2025
| Full name | Artem Bykov |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | SKA Khabarovsk II |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
A. Bykov 2025 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Artem Bykov |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Russia |
| Club | SKA Khabarovsk II |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |