Bruno Rafael Antunes Ferreira in 2021
| Full name | Bruno Rafael Antunes Ferreira |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Vilafranquense |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Bruno Rafael Antunes Ferreira |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Portugal |
| Club | Vilafranquense |
| Position | Defender |
| Height | 189 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |