Bi Haoyang in 2025
| Full name | Haoyang Bi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | China PR |
| Club | Yunnan Yukun |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Haoyang Bi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | China PR |
| Club | Yunnan Yukun |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |