Soo-Yong Bae in 2017
| Full name | Soo-Yong Bae |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Soo-Yong Bae |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Defender |
| Height | 188 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |