Bae Ji-Hoon in 2024
| Full name | Ji-Hoon Bae |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Paju Citizen |
| Position | Defender |
| Height | 169 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ji-Hoon Bae |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Paju Citizen |
| Position | Defender |
| Height | 169 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |