B. Traore in 2024
| Full name | Baba Lamine Traore |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Côte d'Ivoire |
| Club | Neuilly sur Marne |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Baba Lamine Traore |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Côte d'Ivoire |
| Club | Neuilly sur Marne |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |