B. Zahn in 2022
| Full name | Benedikt Zahn |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Germany |
| Club | Wiedenbrück |
| Position | Attacker |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
B. Zahn 2022 Appearances
| Appearances | 22 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 15 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 834 |
| Goals | 4 |
| Full name | Benedikt Zahn |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Germany |
| Club | Wiedenbrück |
| Position | Attacker |
| Height | 190 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 22 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 15 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 834 |
| Goals | 4 |