B. Pope in 2022
| Full name | Blake Pope |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | USA |
| Club | North Texas |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
B. Pope 2022 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 11 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1364 |
| Goals | 0 |
| Full name | Blake Pope |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | USA |
| Club | North Texas |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 11 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1364 |
| Goals | 0 |