B. Lundgaard in 2021
| Full name | Ben Lundgaard |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta United FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 198 cm |
| Weight | 97 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ben Lundgaard |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta United FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 198 cm |
| Weight | 97 kg |
| Currently Injured | No |