B. Evans in 2019
| Full name | Brecc Evans |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | North Texas |
| Position | Defender |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
B. Evans 2019 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 24 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 2074 |
| Goals | 0 |
| Full name | Brecc Evans |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | USA |
| Club | North Texas |
| Position | Defender |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 24 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 2074 |
| Goals | 0 |