Bruno Bouchard Collazzi in 2015
| Full name | Bruno Bouchard Collazzi |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Plaza Colonia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Bruno Bouchard Collazzi |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Plaza Colonia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |