Aziz Sydykov in 2021
| Full name | Aziz Sydykov |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Dordoi Bishkek |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Aziz Sydykov |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Dordoi Bishkek |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |