Ayman Fallatah in 2023
| Full name | Ayman Fallatah |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ahli Jeddah |
| Position | Midfielder |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ayman Fallatah |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ahli Jeddah |
| Position | Midfielder |
| Height | 190 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |