A. Atum in 2026
| Full name | Axel Atum |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Racing Montevideo |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Axel Atum |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Racing Montevideo |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |