A. Kulishev in 2014
| Full name | Artem Kulishev |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
A. Kulishev 2014 Appearances
| Appearances | 20 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1319 |
| Goals | 8 |
| Full name | Artem Kulishev |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 20 |
|---|---|
| Starts | 13 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 1319 |
| Goals | 8 |