Andriy Radchenko in 2013
| Full name | Andriy Radchenko |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Arsenal Bila Tserkva |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 192 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Andriy Radchenko |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Arsenal Bila Tserkva |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 192 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |