A. Karo in 2016
| Full name | Andreas Karo |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Apollon Limassol |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
A. Karo 2016 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |
| Full name | Andreas Karo |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Cyprus |
| Club | Apollon Limassol |
| Position | Defender |
| Height | 190 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 90 |
| Goals | 0 |